Estetické zubní fazety

Zubní fazety jsou vynikajícím materiálem pro vytvoření ideálního úsměvu. Není nutné je barvit, nemění svůj tvar, srovnávají reliéf řady zubů a mají lesk přirozených zubů. Stojí za zmínku, že mají velmi vysokou biologickou kompatibilitu a jsou absolutně zdravotně nezávadné. Díky kvalitním moderním materiálům a technologiím výroby jsou fazety odolné, trvanlivé a otěruvzdorné.

Zubní fazety se typicky používají v případech:

změny zabarvení zubu (včetně následků zubního kazu)
trhlin v zubech
špatně vyvinutého zub nebo nepravidelného tvaru zubu
zvětšené mezizubní mezery
vzniku pigmentu na zubním implantátu
vzniku pigmentových skvrn v okolí konstrukce nebo na tkáni
vady zubní skloviny (vzniklé i jinak než v důsledku zubního kazu)

Specifika aplikace fazet

Používáme všechny druhy fazet (keramické a kompozitní fazety, fazety CEREC, ultratenké fazety, fazety Lumineers).

Stoprocentní shoda barvy a tvaru fazety s barvou a tvarem ostatních zubů.

Výroba fazet pomocí systému CEREC.

Rekonstrukce zubů

Kosmetická rekonstrukce zubů

Rekonstrukce zubů je proces obnovy objemu korunky, jeho žvýkací funkce a odstranění kosmetických vad. Používá se v případech rozsáhlého postižení zubu kazem, odlomení části zubu, trhlin v zubu a jiných poškození zubní skloviny, patologické zubní eroze, skvrn a ztmavení zubní skloviny a také neestetické plomby nebo korunky.

Keramická rekonstrukce zubů

Pokud jsou na zubu viditelné vady, použije se k jejím opravám tenká povrchová vrstva keramiky, keramický doplněk do správného tvaru zubu nebo keramická vložka.

Upevňují se k povrchu zubu za pomoci speciální látky, která proniká do mikropórů skloviny. Tento postup je adhezivní metodou rekonstrukce zubů. Díky použití moderních technologií se keramické části de facto stanou jedním celkem s původní zubní tkání. Adhezivní rekonstrukce se tak vyznačují vysokou estetikou a dlouhou trvanlivostí a nijak neovlivňují žvýkací funkci zubů.

Bělení zubů technologií Pure Whitening

Jediná technologie bělení zubů na světě, která garantuje výsledek a dlouhou trvanlivost.

Inovativní technologie vychází z mnohaletých zkušeností v bělení zubů a je schopna každému klientovi poskytnout bezchybný zářivý úsměv.

Bělicí technologie Pure Whitening je založená na kombinaci chemie a fyziologie, což umožňuje garantovat každému klientovi výborné výsledky, a to bez ohledu na jeho přirozenou barvu zubů.

Tyto služby Vám poskytneme v našich ordinacích v Praze, Mělníku, Roudnici nad Labem a Horních Počaplech.

Objednejte se k Vašemu lékaři ještě dnes!