Estetické zubní fazety

Zubní fazety jsou vynikajícím materiálem pro vytvoření ideálního úsměvu. Není nutné je barvit, nemění svůj tvar, srovnávají reliéf řady zubů a mají lesk přirozených zubů. Stojí za zmínku, že mají velmi vysokou biologickou kompatibilitu a jsou absolutně zdravotně nezávadné. Díky kvalitním moderním materiálům a technologiím výroby jsou fazety odolné, trvanlivé a otěruvzdorné.

Zubní fazety se typicky používají v případech:

změny zabarvení zubu (včetně následků zubního kazu)
trhlin v zubech
špatně vyvinutého zub nebo nepravidelného tvaru zubu
zvětšené mezizubní mezery
vzniku pigmentu na zubním implantátu
vzniku pigmentových skvrn v okolí konstrukce nebo na tkáni
vady zubní skloviny (vzniklé i jinak než v důsledku zubního kazu)

Specifika aplikace fazet

Používáme všechny druhy fazet (keramické a kompozitní fazety, fazety CEREC, ultratenké fazety, fazety Lumineers).

Stoprocentní shoda barvy a tvaru fazety s barvou a tvarem ostatních zubů.

Výroba fazet pomocí systému CEREC.

Rekonstrukce zubů

Kosmetická rekonstrukce zubů

Rekonstrukce zubů je proces obnovy objemu korunky, jeho žvýkací funkce a odstranění kosmetických vad. Používá se v případech rozsáhlého postižení zubu kazem, odlomení části zubu, trhlin v zubu a jiných poškození zubní skloviny, patologické zubní eroze, skvrn a ztmavení zubní skloviny a také neestetické plomby nebo korunky.

Keramická rekonstrukce zubů

Pokud jsou na zubu viditelné vady, použije se k jejím opravám tenká povrchová vrstva keramiky, keramický doplněk do správného tvaru zubu nebo keramická vložka.

Upevňují se k povrchu zubu za pomoci speciální látky, která proniká do mikropórů skloviny. Tento postup je adhezivní metodou rekonstrukce zubů. Díky použití moderních technologií se keramické části de facto stanou jedním celkem s původní zubní tkání. Adhezivní rekonstrukce se tak vyznačují vysokou estetikou a dlouhou trvanlivostí a nijak neovlivňují žvýkací funkci zubů.

Bělení zubů technologií Pure Whitening

Jediná technologie bělení zubů na světě, která garantuje výsledek a dlouhou trvanlivost.

Inovativní technologie vychází z mnohaletých zkušeností v bělení zubů a je schopna každému klientovi poskytnout bezchybný zářivý úsměv.

Bělicí technologie Pure Whitening je založená na kombinaci chemie a fyziologie, což umožňuje garantovat každému klientovi výborné výsledky, a to bez ohledu na jeho přirozenou barvu zubů.

Estetická stomatologie Praha

Darovat úsměv může skutečně každý a hned je ten den veselejší. Ne každý se dokáže usmívat, pokud má problémy se zuby. Nicméně nic není ztraceno, protože estetická stomatologie Praha má na tento problém řešení. Technologie Pure Whitening garantuje skvělý výsledek bělení zubů Praha, cena je samozřejmě velmi přijatelná vzhledem k dlouhé trvanlivosti.

Další řešením se nabízí zubní fazety Praha, které se postarají o lesk přirozených zubů, navíc jsou odolné, trvanlivé a otěruvzdorné. I ony vyřeší mnoho rozličných problémů. Stranou nezůstává vhodná zubní korunka, cena v Praze je určená individuálně podle materiálu.

Tyto služby Vám poskytneme v našich ordinacích v Praze, Mělníku a Horních Počaplech.

Objednejte se k Vašemu lékaři ještě dnes!