Implantologie

Spolupracujeme s výrobci zubních implantátů OKTAGON®, BioniQ® a IMPLADENT®.

Naše zkušenosti, používané materiály a technologie poslední generace umožňují úspěšně implantovat zuby pacientům všech věkových kategorií.

Metody implantace:

klasická implantace zubů
implantace v jednom kroku s připevněním dočasné korunky (umožňuje okamžité používání zubu)
 okamžité zavedení zubní náhrady po vytažení zubu
revoluční transgingivální technologie expresní implantace zubů bez chirurgických zákroků.

Extrakce zubů

V našich stomatologických ordinacích používáme nejprogresivnější metody diagnostiky pro kontrolu samotného procesu vyjímání zubu.

Díky včasné diagnostice pomocí těchto technologií se nám daří zachránit zub v 7 případech z 10.

To znamená, že čím dříve se obrátíte na naši kliniku, tím vyšší je pravděpodobnost, že zub bude možné vyléčit a vyhnete se stresu spojenému s jeho vytrháváním. Daří se nám toho dosahovat v 70 procentech případů, kdy by jiní dali od léčby ruce pryč a řekli, že je zub nutné vytrhnout.

Chirurgická stomatologie Praha

Zubní chirurgie Praha nabízí své profesionální služby každé věkové kategorii. Mezi nejčastější zákroky patří implantace zubů a samozřejmě extrakce. Zubní klinika spolupracuje s předními výrobci implantátů a dokáže zavést okamžitou zubní náhradu ihned po vytržení zubu. Extrakce zubu Praha se provádí šetrným způsobem a předně v nejnutnějších případech. Není problém trhání osmiček v Praze, zvláště pokud způsobují problémy a bolesti v ústní dutině nebo rostou jiným směrem. 

Tyto služby Vám poskytneme v našich ordinacích v Praze, Mělníku a Horních Počaplech.

Objednejte se k Vašemu lékaři ještě dnes!