Lékař-Stomatolog Dr. Oleksiy Bilous - Cinic Praha

Lékař-Stomatolog

Dr. Oleksiy Bilous

Dr. Bilous – specialista s více než 15letou praxí, v oblasti záchovné a protetické stomatologie. Od roku 2013 se rovněž odborně věnuje problematice ztráty zubů a jejich náhradě s využitím dentálních implantátů. Dr. Bilous úspěšně absolvoval řádů odborných kurzů a webinářů.

V roce 2003 zakončil studium na Stomatologické fakultě Doněcké státní lékařské univerzity. Zapojil se do atestačního programu a v r. 2005 získal specializaci v oboru “Ortopedické stomatologie”. Poté získal místo odborného asistenta katedry „Záchovné Stomatologie“, kde působil po dobu 6 let. V r. 2007 získal další specializaci v oboru “Terapeutické stomatologie” a v roce 2009 úspěšně dokončil kurz vyšší kvalifikace v ortopedické stomatologii.

Od roku 2013 je Dr. Bilous zařazen do programu postgraduálního vzdělání lékařů na území České republiky. Na Karlově Univerzitě stvrzuje platnost svého diplomu a následně skládá aprobační zkoušky. Stává se členem České stomatologické komory a pokračuje ve své odborné praxi lékaře-stomatologa.

Od roku 2020 je vedoucím lékařem stomatologického týmu kliniky CLINIC+ v Praze.

Velmi často, jen pouhá proměna úsměvu, může vést k zásadním životním změnám

Dentální hygiena Praha - Zubní lékařství Praha 10 - Zubař Praha - Stomatologie Praha - Dr Kyrylo Trygub

Lékař-Stomatolog

Dr. Kyrylo Trygub

Dr. Trygub – specialista na protetickou stomatologii a mikroskopickou endodoncii. Odborník s 8letou praxí. Po ukončení lékařské fakulty (2013), působil jako zubní lékař na stomatochirurgickém oddělení. Od roku 2014 je účastník Státního rekvalifikačního programu, pro zahraniční lékaře, na území České republiky. Po roce příprav a atestačních zkoušek získal odbornou způsobilost v oboru zubního lékařství v ČR. Zároveň působil jako samostatný specialista na Plzeňské stomatologické klinice.

Od 2016 roku se věnuje problematice mikroskopických zákroků při endodontickém ošetření pacientů. Také se zaměřuje na totální rekonstrukci chrupu, s využitím keramických korunek a faset.
Dr. Trygub byl účastníkem desítek odborných kurzů, přednášek a webinářů. Takto si trvale zajišťoval zvýšení svých profesionálních schopností.

V CLINIC+ pracuje od roku 2021. Věnuje se estetické a terapeutické stomatologii.

Od 2015 roku je řádným členem České stomatologické Komory.

„Pokud nejsi schopen vykonat svou práci na výbornou, tak ji raději nedělej vůbec !!!“

Dentální Hygienistka Terezie Kytková, DiS - Clinic Praha

Dentální Hygienistka

Terezie Kytková, DiS

Paní Kytková je specialista dentální hygieny. Svému oboru se věnuje již od roku 2016. Pravidelné roční stáže absolvovala v rámci svého studia na Vysoké škole v Karlových Varech.

V průběhu studia se pracovně seznamovala s mnohočetnou problematikou onemocnění dutiny ústní, způsobenou nedostatečnou péčí pacientů o svůj chrup a zanedbávání ústní hygieny.

V r. 2019 ukončila kvalifikační kurz instrumentálního ošetření parodontologického pacienta. Ještě téhož roku započala svou praxi samostatné diplomované dentální hygienistky.

Ve svém oboru je již navyklá používat moderní přístroje – ultrazvuk, systém AirFlow k odstranění zubního plaku, kamene a pigmentací.

Rovněž se zaměřuje na prevenci onemocnění dutiny ústní, s podporou mezinárodně uznávaných metod ošetření. Rovněž klade velký důraz na edukaci pacientů.

Je řádným členem Asociace Dentálních Hygienistek ČR.

Od roku 2020 je členem stomatologického týmu kliniky CLINIC+ v Praze.

„Mým cílem je léčit a předcházet onemocnění v dutině ústní tak, aby pacient odcházel spokojený a dostatečně informovaný o provedeném vyšetření“

Recepční

Lenka Kušnarenko

Lenka Kušnarenko. Administrátor-Recepční - Clinic+

Zubní Asistentka

Ivana Dostalová

Ivana Dostalová Zubní Asistentka - Clinic+