Dentální hygiena Praha - Zubní lékařství Praha 10 - Zubař Praha - Stomatologie Praha - 1 2 2 scaled

Vedoucí zubní lékař

Dr. Oleksiy Bilous

Dr. Bilous – specialista s více než 15letou praxí, v oblasti záchovné a protetické stomatologie. Od roku 2013 se rovněž odborně věnuje problematice ztráty zubů a jejich náhradě s využitím dentálních implantátů. Dr. Bilous úspěšně absolvoval řádů odborných kurzů a webinářů.

V roce 2003 zakončil studium na Stomatologické fakultě Doněcké státní lékařské univerzity. Zapojil se do atestačního programu a v r. 2005 získal specializaci v oboru “Ortopedické stomatologie”. Poté získal místo odborného asistenta katedry „Záchovné Stomatologie“, kde působil po dobu 6 let. V r. 2007 získal další specializaci v oboru “Terapeutické stomatologie” a v roce 2009 úspěšně dokončil kurz vyšší kvalifikace v ortopedické stomatologii.

Od roku 2013 je Dr. Bilous zařazen do programu postgraduálního vzdělání lékařů na území České republiky. Na Karlově Univerzitě stvrzuje platnost svého diplomu a následně skládá aprobační zkoušky. Stává se členem České stomatologické komory a pokračuje ve své odborné praxi lékaře-stomatologa.

Od roku 2020 je vedoucím lékařem stomatologického týmu kliniky CLINIC+ v Praze.

Velmi často, jen pouhá proměna úsměvu, může vést k zásadním životním změnám

Dentální hygiena Praha - Zubní lékařství Praha 10 - Zubař Praha - Stomatologie Praha - 1 4 2 scaled

Zubní lékař

Dr. Kyrylo Trygub

Dr. Trygub je specialistou na protetickou stomatologii a mikroskopickou endodoncii s 10letou praxí. Po ukončení lékařské fakulty v roce 2013, působil jako zubní lékař na stomatochirurgickém oddělení a v roce 2014 se účastnil Státního rekvalifikačního programu pro zahraniční lékaře na území České republiky. Po roce příprav a atestačních zkoušek získal odbornou způsobilost v oboru zubního lékařství v ČR. Od roku 2016 se Dr. Trygub specializuje na mikroskopické zákroky při endodontických ošetřeních pacientů a také se věnuje totální rekonstrukci chrupu s využitím keramických korunek a faset.

Dr. Trygub je řádným členem České Stomatologické Komory od roku 2015, účastnil se desítek odborných kurzů, přednášek a webinářů, aby si trvale zvyšoval své profesionální schopnosti. V CLINIC+ pracuje od roku 2021, kde se věnuje estetické i terapeutické stomatologii.

Dr. Trygub je dlouholetým profesionálem ve světě stomatologie s neustále se rozvíjejícími dovednostmi a schopnostmi, který si uvědomuje důležitost poskytování nejvyšší možné úrovně služeb pacientovi. Proto jeho motto: „Pokud nejsi schopen provádět svou práci na vynikající úrovni, raději ji nedělej vůbec!“

Dentální hygiena Praha - Zubní lékařství Praha 10 - Zubař Praha - Stomatologie Praha - CU3A2042 scaled

Zubní lékařka

Dr. Oleksandra Rybak

Dr. Rybak je odborníkem na mikroskopickou endodonci a estetickou záchovnou stomatologii. Po ukončení studia na poltavské stomatologické fakultě UMSA v roce 2014, se Dr. Rybak rozhodla pro postgraduální program k získání atestace k výkonu samostatného povolání zubního lékaře, který úspěšně absolvovala v roce 2016. Následně se Dr. Rybak zařadila do programu rekvalifikace zahraničních lékařů na území České republiky a po dlouhých letech příprav a státních zkoušek ukončila aprobaci v roce 2019 a nastoupila do samostatné praxe jako lékařka v oboru zubního lékařství. 

Během postgraduálního vzdělávání a aprobace se Dr. Rybak účastnila desítek odborných kurzů, přednášek a webinářů, aby mohla poskytovat svým pacientům nejvyšší možnou kvalitu ošetření. Je řádnou členkou České Stomatologické Komory a od roku 2022 je členem týmu CLINIC+. 

Filozofie Dr. Rybak je upřednostnit ve všech aspektech své práce kvalitu nad kvantitou. Doktorka se snaží porozumět potížím svých pacientu, aby mohla navrhnout nejlepší možnost ošetření pro každého jednotlivce s ohledem na jeho potřeby a preference. Jejim cílem je poskytnout pacientům nejen bezbolestné ošetření, ale i trvalejší udržení jejich zdravotního stavu!

Dentální hygiena Praha - Zubní lékařství Praha 10 - Zubař Praha - Stomatologie Praha - CU3A2058 scaled

Dentální Hygienistka

Terezie Hromádková, DiS

Paní Hromádková je odbornice na dentální hygienu, která se věnuje svému oboru již od roku 2016. Její studium na Vysoké škole v Karlových Varech doplnila o pravidelné roční stáže, během kterých se seznamovala s mnoha problémy, které mohou nastat v dutině ústní v důsledku nedostatečné péče pacientů o svůj chrup a zanedbání ústní hygieny. V roce 2019 absolvovala kvalifikační kurz instrumentálního ošetření parodontologického pacienta a tentýž rok započala svou praxi samostatné diplomované dentální hygienistky. 

Dnes je již zvyklá používat moderní přístroje – ultrazvuk, systém AirFlow pro odstranění zubního plaku, kamene a pigmentací. Její cílem je léčba a prevence onemocnění dutiny ústní s podporou mezinárodně uznávaných metod ošetření a také poskytování edukace pacientům. 

Paní Hromádková je řádným členem Asociace Dentálnich Hygienistek ČR a od roku 2020 pracuje jako člen stomatologického týmu ve společnosti CLINIC+ v Praze. 

Její cesta je jasná: léčit onemocnění dutiny ústní tak, aby každý pacient opustil ordinaci spokojený a dobře informovaný o provedených vyšetřeních!

Recepční

Lenka Kušnarenko

Dentální hygiena Praha - Zubní lékařství Praha 10 - Zubař Praha - Stomatologie Praha - 1 7 2 scaled

Recepční

Nikola Groulíková, DiS

Dentální hygiena Praha - Zubní lékařství Praha 10 - Zubař Praha - Stomatologie Praha - 1 6 2 scaled

Vrchní Sestra

Adéla Sojková

Dentální hygiena Praha - Zubní lékařství Praha 10 - Zubař Praha - Stomatologie Praha - CU3A2068 scaled

Zubní Asistentka

Markéta Hubinská, DiS

Dentální hygiena Praha - Zubní lékařství Praha 10 - Zubař Praha - Stomatologie Praha - 1 5 2 scaled

Zubní Asistentka

Diana Feier

Dentální hygiena Praha - Zubní lékařství Praha 10 - Zubař Praha - Stomatologie Praha - 1 9 scaled

Zubní Asistent

Denys Kolomiichuk

Dentální hygiena Praha - Zubní lékařství Praha 10 - Zubař Praha - Stomatologie Praha - CU3A2059 scaled