Lékař-Stomatolog Dr. Oleksiy Bilous - Cinic Praha

Lékař-Stomatolog

Dr. Oleksiy Bilous

Dr. Bilous je specialistou více než s 15letou praxí v oblasti záchovné a protetické stomatologie, od roku 2013 se také aktivně věnuje problematice ztráty zubů a jich náhradě pomocí dentálních implantátů, v této souvislosti úspěšně absolvoval řádů specializovaných kurzů a webinářů.

Po ukončení v roce 2003 stomatologické fakulty Donecké Státní Lékařské Univerzity nastoupil do atestačního programu, kde v r. 2005 získal specializaci v oboru “Ortopedické stomatologie”, současné se stává Odborným asistentem katedry „Záchovné Stomatologie“ (na které působí po dobu 6 let), poté v r. 2007 získává další specializaci v oboru “Terapeutické stomatologie”, následně v r.2009 úspěšně ukončuje kurz prohlubování kvalifikace v ortopedické stomatologii.

Od roku 2013 Dr. Bilous se stává zařazen do programu postgraduálního vzdělání lékařů na území České republiky, kde potvrzením diplomu na Karlové Univerzitě a úspěšném složením aprobačních zkoušek se stal členem České Stomatologické Komory a pokračuje v praktické činnosti lékaře-stomatologa.

Od roku 2020 je vedoucím lékařem stomatologického týmu kliniky CLINIC+ v Praze.

“Velice často pouhá změna úsměvu může vést k zásadním změnám v životě”

Dr. Bilous

Dentální Hygienistka Terezie Kytková, DiS - Clinic Praha

Dentální Hygienistka

Terezie Kytková, DiS

Specialista Dentální Hygieny pí. Kytková se věnuje oboru od roku 2016 kdy začala absolvovat každoroční stáže v rámci studia na Vysoké škole v Karlových Varech.

Za dobu výuky se setkávala v práci s mnohočetnou problematikou onemocnění dutiny ústní způsobenou nedostatečnou péčí pacientů o svůj chrup a zanedbáváním ústní hygieny.

V r. 2019 ukončila kvalifikační kurz instrumentálního ošetření parodontologického pacienta téhož roku začala působit jako samostatná diplomovaná dentální hygienistka.

V práci zvykla používat moderní přístroje jako ultrazvuk a systém AirFlow k odstranění zubního plaku, kamene a pigmentací.

Zaměřuje se na prevenci onemocnění v dutině ústní pomocí mezinárodně přiznaných metod ošetření a klade velký důraz na edukaci pacientů.

Je řádným členem Asociace Dentálních Hygienistek ČR.

Od roku 2020 je členem stomatologického týmu kliniky CLINIC+ v Praze.

„Mým cílem je léčit a předcházet onemocnění v dutině ústní, také aby pacient odcházel spokojený a dostatečně informovaný o provedeném ošetření“

T. Kytková, DiS

Recepční

Lenka Kušnarenko

Lenka Kušnarenko. Administrátor-Recepční - Clinic+

Zubní Asistentka

Ivana Dostalová

Ivana Dostalová Zubní Asistentka - Clinic+